Spedytor morski Gdynia, Poland
0034

Jako Spedytor morski będziesz częścią działu morskiego w polskim oddziale ColliCare Logistics. Będziesz pomagać nam kierować naszą branżą w najbardziej dochodowym kierunku, zawsze mając na uwadze nasze wartości, wizję i długoterminowe cele. Oczekujemy od Ciebie proaktywnych działań, rozwoju i wprowadzania zmian.

Aby odnieść sukces w tej roli, musisz utożsamiać się z wartościami naszej firmy: humorem, radością oraz zaangażowaniem. Emanujesz entuzjazmem, optymizmem i motywacją. Jesteś osobą komunikatywną, godną zaufania i dającą dobry przykład.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa organizacja i nadzór nad bieżącą obsługą zleceń Deep / Short Sea
  • Wprowadzanie zleceń do systemu operacyjnego, fakturowanie oraz nadzór nad bieżącymi kosztami
  • Realizowanie założeń budżetowych i współpraca z działem handlowym
  • Dbanie o długofalowe relacje z klientami oraz partnerami handlowymi
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi oraz wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL
  • Samodzielność, odpowiedzialność i chęć dalszego rozwoju
  • Kreatywność, cierpliwość, systematyczność i zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego działania i reagowania na potrzeby klientów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Dołączenie do międzynarodowego zespołu utalentowanych profesjonalistów, których wspólnym celem jest ciągły rozwój
  • Elastyczne stanowisko pracy z dużymi perspektywami rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną
  • Miłą atmosferę i biuro w centrum Gdyni

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jak aplikować na stanowisko Spedytora morskiego?

Aplikuj na stanowisko Spedytora morskiego za pomocą przycisku Aplikuj (Apply here). Zostaniesz przeniesiony do zewnętrznego serwisu.

Contact

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland