Business Development Manager Gdynia, Poland
@work

Jako Business Development Manager będziesz odpowiedzialny za nowe strategie sprzedażowe, pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz ulepszanie aktualnych rozwiązań transportowych w polskim oddziale ColliCare Logistics. Będziesz pomagał nam kierować naszym oddziałem w najbardziej dochodowym kierunku, zawsze mając na uwadze nasze wartości, wizję i długoterminowe cele.

W ColliCare Logistics pomagamy naszym klientom zwiększyć ich konkurencyjność dzięki inteligentnym usługom logistycznym i bardziej ekologicznym rozwiązaniom. Tworzymy przyjazne dla środowiska alternatywy transportowe i przenosimy coraz więcej towarów z dróg na morze i tory.

Aby odnieść sukces w roli Business Development Managera, musisz utożsamiać się z wartościami naszej firmy: humorem, rzetelnością oraz zaangażowaniem. Emanujesz entuzjazmem, optymizmem i motywacją? Jesteś komunikatywny, godny zaufania i zawsze dajesz dobry przykład? Dołącz do naszego zespołu.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, przygotowywanie ofert, udział w przetargach oraz przeprowadzanie negocjacji handlowych
  • Planowanie i wdrażanie długoterminowych rozwiązań w celu osiągnięcia finansowych i strategicznych założeń firmy
  • Analizowanie potrzeb klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Posiadanie pasji do sprzedaży, budowanie i realizacja strategii sprzedaży z zapewnieniem nowego biznesu
  • Współpraca z pozostałymi działami ColliCare Logistics w ramach wzajemnych potrzeb i projektów.

Nasze wymagania

  • Specjalizacja w produktach Short Sea lub Road będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL
  • Doskonała znajomość branży TSL
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne
  • Kreatywność, samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Dołączenie do międzynarodowego zespołu utalentowanych profesjonalistów, których wspólnym celem jest ciągły rozwój
  • Elastyczne stanowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i duże możliwości rozwoju osobistego
  • Coroczne podwyżki uzależnione od wyników i osiągnięć
  • Wszelkie potrzebne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Miłą atmosferę i biuro w centrum Gdyni

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Jeśli odnajdujesz się w tej roli i chcesz podjąć się nowego wyzwania, kliknij w przycisk Aplikuj i prześlij nam swoją aplikację.

Contact

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland